Українцям дозволили працювати в Ізраїлі офіційно

Українці отримали офіційне право на працевлаштування в Ізраїлі (як повідомляють Вести.)

Уряд прийняв розпорядження, яке передбачає підписання угоди "про тимчасове працевлаштування українських заробітчан в окремих галузях ринку праці держави Ізраїль". Документ вже опублікований на офіційному сайті Кабміну.

У документі не уточнюється, коли саме буде завізований документ, а також які фахівці зможуть розраховувати на працевлаштування в Ізраїлі - повідомляється лише, що цей крок "дозволить підвищити рівень соціальної і економічного захисту громадян України".

Як пише UBR.ua, посилаючись на українських HR-фахівців, українці можуть влаштуватися в ізраїльські компанії і зараз. Для цього їм потрібно відкрити спеціальну робочу візу В1.

У нашій країні працює з десяток фірм, які беруть на себе оформлення документів і, власне, сам пошук вакансії. Але за "пакет" потрібно разово заплатити близько $ 1,3-1,5 тис. За ці гроші можна влаштуватися на роботу із зарплатою $ 1-1,1тис. в місяць.

У реченні лідирують вакансії для представників робітничих професій - будівельників, водіїв, охоронців. Для жінок доступна робота доглядальниць, перукарів, нянь та ін. Серед фахівців з вищою освітою більше шансів працевлаштуватися в Ізраїлі у лікарів і IT-шників, які можуть розраховувати на зарплати до $ 4-5 тис. На місяць і більше.

Більшість компаній виставляють досить жорсткий графік - працювати доведеться по 9 годин на день 6 днів в тиждень.

Але цілком можливо, що після ратифікації угоди, Ізраїль буде виділяти квоти на робочі місця для українців на державному рівні. Не виключено, що нашим кадровикам надійдуть масові замовлення на підбір будівельників і сільськогосподарських робітників.

: